TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ GRUBUNUN FELSEFE SİSTEMİ

KURUMSAL FELSEFE
  • İnsan odaklı yönetim
KURUMSAL POLİTİKA
  • Toyo Mürekkep Grubu olarak, dünya çapında yaşamın ve kültürün zenginleştirilmesinde katkıda bulunan bir şirket olmak için çaba göstermekteyiz.
  • Dünya çapında insanların refah ve kültürüne katkıda bulunmak.
  • Yeni çağ için, yaşam tarzı değeri yaratmak.
  • ileri teknoloji, kaliteli ürünler ve hizmet sunmak.
YOL GÖSTERİCİ İLKELER
  • Müşteri güvenini ve memnuniyetini arttıran bilgi üretmek
  • Çalışanların kişisel hedeflerini gerçekleştirebileceği ortamı hazırlamak.
  • Toplum ve çevre ile uyum içinde sorumlu bir kurum çalışanı olarak hareket etmek.
  • Hissedarların haklarına saygı göstermek, hissedar değerini arttırmak ve şirketin toplam değerini geliştirmek.
For a Vibrant World
Untitled Document

Toyo Kalitesini Tescilledi

2017-07-07 01:19:29

BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Toyo Kalitesini Tescilledi

İş dünyasının en saygın ödülleri arasında yer alan EFQM Mükemmellik Ödülleri, 15-16 Kasım tarihinde, Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center’da yapılan 25. Kalite Kongresi’nde sahiplerini buldu.

EFQM kalite yolculuğuna, 2014 yılında katıldığı Ulusal Kalite Hareketi ile başlayan TOYO Matbaa Mürekkepleri, , 2015 yılında EFQM 4 Yıldız Belgesini alarak sektöründe Türkiye’nin ilk ödüllü mürekkep üreticisi olmayı başardı. 2016 yılında da Ege Bölgesi Mükemmellik ödülünü almayı başaran TOYO Matbaa Mürekkepleri EFQM - 5 Yıldız Yetkinlik Belgesini de alarak kalitenin tesedüf olmadığını bir kez daha gösterdi.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi'nin düzenlediği 17. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nda açıklanan Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü'nü, İstanbul’daki 25. Kalite Kongresi’nde teslim aldı. CEO Yakup Benli, bu ödülü tüm çalışanları adına aldığını söyleyerek, gelecek yıllar için hedeflerini daha yükseğe koyduklarını belirtti.

 

2014-2015 Ege Bölgesi Kalite Ödüllerinde ‘özel sektör’ kategorisinde yarışan TOYO Matbaa Mürekkepleri, “mükemmellik çalışmalarında kaydettiği ilerleme” nedeniyle Jüri Özel Teşvik Ödülü almıştı.

 

 

Dünyanın en büyük ilk üç mürekkep üreticisinden biri olan Japon TOYO Holding ve Yaşar Holding ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 1968 yılında DYO Matbaa Mürekkepleri olarak kurulan Türkiye’nin ilk mürekkep üreticisi.

DİĞER HABERLER