TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ GRUBUNUN FELSEFE SİSTEMİ

KURUMSAL FELSEFE
  • İnsan odaklı yönetim
KURUMSAL POLİTİKA
  • Toyo Mürekkep Grubu olarak, dünya çapında yaşamın ve kültürün zenginleştirilmesinde katkıda bulunan bir şirket olmak için çaba göstermekteyiz.
  • Dünya çapında insanların refah ve kültürüne katkıda bulunmak.
  • Yeni çağ için, yaşam tarzı değeri yaratmak.
  • ileri teknoloji, kaliteli ürünler ve hizmet sunmak.
YOL GÖSTERİCİ İLKELER
  • Müşteri güvenini ve memnuniyetini arttıran bilgi üretmek
  • Çalışanların kişisel hedeflerini gerçekleştirebileceği ortamı hazırlamak.
  • Toplum ve çevre ile uyum içinde sorumlu bir kurum çalışanı olarak hareket etmek.
  • Hissedarların haklarına saygı göstermek, hissedar değerini arttırmak ve şirketin toplam değerini geliştirmek.
For a Vibrant World
Untitled Document

Toyo Matbaa Mürekkepleri, Yurt Dışı Bayileri ile Kuşadası’nda buluştu

2018-07-19 14:40:49

Toyo Matbaa Mürekkepleri, Yurt Dışı Bayileri ile Kuşadası’nda buluştu

Ambalaj ve mürekkep sektöründe önemli bir konuma sahip olan Toyo Matbaa Mürekkepleri, global iş ortakları ile Kuşadası’nda bir araya geldi.

Pazarın lider oyuncuları arasında yer alan ve ToyoInkGroup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Toyo Matbaa Mürekkepleri, 4-7 Nisan tarihlerinde yurt dışı bayileri ile Kuşadası Korumar De LuxeHotel’de buluştu. 25 ülkeden, 51 kişinin katıldığı bayi toplantısı açılış konuşmaları, eğitimler ve AgeanBand ekibinin sahne aldığı gala yemeği ile son buldu.

Açılış toplantısında konuşan Toyo Matbaa Mürekkepleri Yönetim Kurulu Başkanı KojiWada, Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin gelecek planlarından, yatırımlarından ve öne çıkan hizmetlerinin yanı sıra sözlerine Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin bugünlere gelmesinde payı olan ekibe ve iş ortaklarına sunduğu teşekkür ile konuşmasını sonlandırdı.

Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin İhracat ve İş Geliştirme Müdürü Gökmen Arar, “İhracatta neredeyse başlangıç noktasındayken, şimdi hedeflerimizin üzerinde ilerliyoruz. Bunu birlikte geliştirdik ve sektörde bizi çok büyük bir potansiyelin beklediğinin farkındayız ve yeni pazarlarda ilerlememizi sürdüreceğiz. Toyo Matbaa Mürekkepleri’ne emek veren siz değerli bayilerimize ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli “amacımız hem ürün hem de sunduğumuz hizmetler ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına anlık çözümler değil onları destekleyen ve kalıcı çözümler sunmaktır. Şu an 24 ülkeye ulaşan bir ihracat ağımız var ve bu global ağı ulaşmak istediğimiz pazarlar ile genişletmeyi hedefliyoruz. Hedeflerimize ulaşırken ekip arkadaşlarımıza ve değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Türkiye’nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezine sahip olan Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin Ar-Ge ve Teknik Destek Uzmanları tarafından Likit Mürekkepler, Metal Ambalaj Mürekkepleri ve Sistemleri, Sheet-Fed Ofset Mürekkepleri, Laminasyon Tutkalları, Dijital Mürekkepler ve Pigment üzerine sektörel eğitimler verildi ve ürün grupları tanıtıldı. Gerçekleştirilen eğitimlere ek olarak ToyoInkGroup bünyesinde yer alan ToyoInk Japonya, ToyoChem ve ToyoMorton’dan alanında uzmanlar tarafından bayi toplantısına özel sunumlar gerçekleştirdiler.

Toyo Matbaa Mürekkepleri Hakkında

Dünyanın en büyük üç mürekkep üreticisi arasında bulunan Japonya Merkezli ToyoInkGruop’a bağlı olan Toyo Matbaa Mürekkepleri, Manisa’daki fabrikasında ambalaj ve basım sektörlerine yönelik 5 farklı kategoride üretim gerçekleştiriyor. Türkiye genelinde 36 bayisi ve dört farklı şehirde satış ofisi bulunuyor. Sektörünün lider şirketleri arasında sıralanan Toyo Matbaa Mürekkepleri; Gazete ve Magazin Mürekkepleri (Veb Ofset Mürekkepleri), Tabaka Ofset Mürekkepleri (Sheet-Fed Mürekkepleri), Serigrafi Mürekkepleri, Flekso ve Rotogravür Mürekkepleri (Likit Mürekkepler), Metal Ambalaj Sistemleri kategorisinde üretim yapan tek şirket konumundadır. Üretimin yanında Laminasyon Tutkalları, Inkjet( Dijital Mürekkepler), Masterbatch gibi ürün gruplarının da satışını gerçekleştiriyor.

Toyo Matbaa Mürekkepleri, Türkiye’ nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezi ünvanını elde etmiştir. 2015 EFQM 4 Yıldız Yetkinlik Belgesi, 2016 EFQM 5 Yıldız Sertifikası ve Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü, İnovaLİG 2016 ’te İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü Kategorisinde 2’ncilik Ödülü sahibidir.

Daha detaylı bilgi için Toyo Matbaa Mürekkepleri www.toyoink.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ToyoInkGroup Hakkında

1896 yılında kurulan ToyoInkGroup, dünya genelinde 10 binden fazla çalışanıyla 24 ülkede yaklaşık 80 şirketle faaliyet gösteriyor. Farklı coğrafyalarda değişen pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere ürün geliştirme, üretim, satış, teknik destek ve diğer operasyonlar ile birlikte çalışıyor. ToyoInkGroup; Türkiye, Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’yı kapsayan yaklaşık 52 üretim üssü ile satış faaliyetlerini genişletmeyi sürdürüyor.

DİĞER HABERLER